0d 1. 12. 2018 přebíráme ordinaci MUDr. Malíka v Turnově, na adresa Žižkova 2047, 511 01 Turnov.

Novou lékařkou bude MUDr. Eliška Macounová, která začne v ordinaci pracovat od 3. 1. 2019. V prosinci ji zastoupí MUDr. Jitka Blábolilová. Působit zde bude i prim. MUDr. Olga Janovská, která je vedoucím lékařem našich ambulancí. V ordinaci se na pacienty těší také zdravotní sestra Lenka Votýpková.

Od 11. do 14. prosince zde proběhne rekonstrukce. Ordinace bude vybavena moderními přístroji. Přímo v ambulanci budete k dispozici INR – pro pacienty na warfarinu, CRP – pro okamžité zjištění zánětlivých parametrů, EKG – pro měření srdeční aktivity.

V indikovaných případech budou zajištěny také pravidelné návštěvy naší zdravotní sestry v domácím prostředí těch pacientů, pro které je problém dostavit se osobně do ordinace. Návštěvní služba zdravotní sestry je plně hrazena veřejným zdravotním pojištěním a naši pacienti nic nedoplácejí.

Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami a veškeré výše uvedené služby jsou pro naše pacienty zcela zdarma. Počítáme s tím, že se postaráme o všechny pacienty, kteří o naše služby projeví zájem.