6. Lékařská konference

6. LÉKAŘSKÁ KONFERENCE SPOLEČNOSTI VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

6. lékařská konference, která byla určena nejen pro praktické lékaře a pediatry, ale i  pro lékaře z jiných oborů, účastníkům nabídla přednášky a workshopy na aktuální a zajímavá témata.  

Program konference ZDE

Přehled workshopů 

Odborný garant: prim. MUDr. Olga Janovská

Datum: 2. – 3. 6. 2023

Místo: Hotel Olšanka, Táboritská 23/1000, 130 00 Praha 3

Organizátor: Ing. Tomáš Janovský, Všeobecný lékař s.r.o.

email: konference@vseobecnylekar.cz

Vzdělávací akce byla pořádána v rámci celoživotního vzdělávání dle Stavovského předpisu č. 16 České lékařské komory a byla ohodnocena 12 kredity.

NAŠE LETOŠNÍ KONFERENCE JE UŽ MINULOSTÍ, ALE ZŮSTANE PŘÍJEMNOU VZPOMÍNKOU

6. lékařská konference, kterou společnost Všeobecný lékař pořádala 2. a 3. června letošního roku je zdárně za námi. Poprvé byla připravována nejen pro naše lékaře a zdravotní sestry, ale také pro odbornou veřejnost. Program byl primárně koncipován pro praktické lékaře a pediatry, nicméně účast lékařů jiných specializací jasně ukázala, že prezentovaná témata jsou zajímavá i pro ně.

A jaká tedy byla letošní konference? Jednoznačně úspěšná a povedená. Pozitivní reakce od účastníků i přednášejících jsme dostávali nejen na konci, ale již v průběhu obou konferenčních dnů. 

Přednášející, kteří na naší konferenci vystoupili, se v České republice řadí mezi respektované kapacity v rámci diskutovaných oblastí. Témata jejich příspěvků byla atraktivní, aktuální a zejména některé workshopy byly vedeny netradičním, ale přesto zajímavým způsobem. Ostatně účast, mnohdy přesahující kapacitu daného sálu, mluvila za vše.

V rámci přestávek mezi jednotlivými programovými bloky se účastníci konference mohli blíže seznámit s nabídkou služeb a produktů našich štědrých sponzorů.

První, programově nabitý den byl zakončen společenským večerem s pestrým rautem. Živá jazzová hudba a později dýdžej jen umocnili příjemnou atmosféru, která na konferenci panovala již od jejího začátku. Při zábavě v neoficiální přátelské atmosféře se mnozí nestyděli ukázat své taneční dovednosti a parket byl plný až do brzkých ranních hodin. 

Také druhý den konference pokračoval v nezměněném tempu, a i když byl program oproti pátku kratší, dokázal nabídnout opravdu zajímavá témata napříč různými oblastmi všeobecného lékařství.

Celá konference proběhla bez zádrhelů, a tak rychle, že se nám v sobotu odpoledne ani nechtělo věřit, že už je konec. Definitivně nás přesvědčilo až závěrečné vystoupení paní primářky MUDr. Olgy Janovské, jednatelky společnosti Všeobecný lékař.

Děkujeme všem přednášejícím za jejich úžasné příspěvky, účastníkům za jejich zájem a důvěru, organizačnímu týmu za neskutečně precizní přípravu a bezproblémový průběh i zaměstnancům hotelu Olšanka, kteří dokázali splnit všechny naše požadavky na jedničku.

Řečí čísel – 1 konference, 2 dny, 4 přednáškové sály, 18 přednášek, 8 workshopů, 216 účastníků, 16 partnerů konference.

Těšíme se na setkání při příští, 7. lékařské konferenci Všeobecného lékaře, kterou pro vás již začínáme připravovat.

Váš tým všeobecného lékaře

FOTOGALERIE

(Pro zvětšení obrázek rozklikněte)

6.LK_zahajeni
6.LK_jmenovky
6.LK_registrace
6.LK_kongres-sal
6.LK_Seifert
6.LK_Olga-nadace
6.LK_plenum
6.LK_Strojil
6.LK_Widimsky
6.LK_Kornousek
6.LK_Janackova
6.LK_Zitova
6.LK_podekovani
6.LK_vystavovatele1
6.LK_vystavovatele2
6.LK_workshop1
6.LK_workshop2
6.LK_workshop3
6.LK_sunka
6.LK_losos
6.LK_kapela
6.LK_tanec