7. Lékařská konference

7. LÉKAŘSKÁ KONFERENCE SPOLEČNOSTI VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

V rámci 7. lékařské konference, která je určena nejen pro praktické lékaře a pediatry, ale i  pro lékaře z jiných oborů, Vám nabídneme přednášky a workshopy na aktuální a zajímavá témata. Těšit se můžete na přednášející z řad respektovaných odborníků i na pracovně přátelské setkání s kolegy lékaři.

 

Program konference aktuálně připravujeme. Průběžně budeme přidávat nové informace.

Odborný garant: prim. MUDr. Olga Janovská

Datum: 7. – 8. 6. 2024

Místo: Hotel Olšanka, Táboritská 23/1000, 130 00 Praha 3

Organizátor: Ing. Tomáš Janovský, Všeobecný lékař s.r.o.

DOPRAVA  AUTEM – PARKOVÁNÍ

Vzhledem ke složitějšímu parkování v lokalitě hotelu Olšanka doporučujeme společnou cestu více účastníků z jednoho směru, případně vůz odstavit na některém ze záchytných parkovišť P+R na okraji Prahy (přehled P+R parkovišť v Praze ZDE) a odtud se dopravit na akci pomocí MHD.
Hotel možnost parkování nenabízí. Tedy, pokud nechcete nechat auto na záchytném parkovišti a budete chtít parkovat co nejblíže hotelu, doporučujeme přijet dostatečně včas a najít si místo kolem hotelu v okolních ulicích. V okolí hotelu jsou všude rezidentní parkovací zóny. Parkování je zpoplatněné 30 – 60 Kč/hod. Pokud uvažujete o této variantě parkování, doporučujeme Vám prostudovat dopředu možnosti parkování a úhrady v těchto zónách. Povinnost úhrady je do pátečních 17:00, následně až do nedělních 17:00 je možno parkovat bez poplatku. Více informací o parkovacích zónách na Praze 3 a možnostech úhrady najdete např.  ZDE.
Další doporučovaná možnost parkování v blízké lokalitě od hotelu Olšanka je nonstop hlídané placené parkoviště “Nádraží Žižkov” s cenou 150 Kč/24 hod. Odtud pak pomocí MHD k hotelu Olšanka. Stránky parkoviště najdete ZDE, mapu pro snadnější nalezení cíle pak ZDE. Odtud pak autobusem linky 133, který má zastávku (“Malešická”) přímo u parkoviště popojedete 3 zastávky na zastávku “Biskupcova”, kde přestoupíte na tramvaj č. 9, která Vás doveze přímo před hotel (zastávka “Olšanské náměstí”). Celá cesta trvá 12 min.

DOPRAVA MHD

Doporučujeme zakoupit platnou jízdenku pro pražskou MHD. Kde a jak zakoupit jízdenky naleznete ZDE.
Přímo před hotelem Olšanka je tramvajová zastávka “Olšanské náměstí”, kde staví tramvaje č. 5, 8, 9, 13, 14, 19, 26 a noční linky 92, 95, 98.
Cca. 50 m od hotelu je pak autobusová zastávka “Olšanské náměstí” s linkami 136, 175 a noční 913.
Spojení MHD k hotelu Olšanka vyhledáte jednoduše buď na stránkách pražského Dopravního podniku nebo na webu IDOS.

Hotel Olšanka