Bolest krku a jazyka

Cca 2 měsíce mě neurčitě bolelo v krku, ani ne bolest jako pocit cizího tělesa v krku. Mezitím jsem prodělala angínu a byla jsem přeléčena atb. Po odběrech krve (vše v pořádku), výtěrech v krku (také v pořádku) a vyšetření na ORL mi stále nikdo neřekl, z čeho by onen pocit tělesa v krku mohl být, prý jsem v pořádku. Obávám se rakoviny, říkala jsem to lékařce, ale ta mi sdělila, že jí v krku rozhodně nemám. Bylo mi jen řečeno, že si mám kloktat a cucat pastilky. Nyní je to již lepší, ale začal mne pobolívat jazyk na jeho straně, jemně pálit a já už nevím co dál. Jazyk bolí tak nějak nepříjemně, jako bych si ho popálila horkým nápojem, ale bohužel tím to není. Na jazyku nemám žádné viditelné změny ani útvary, barva stále stejná. Obávám se co by to mohlo být. Je mi 32 let.
To co popisujete bývá někdy důsledkem prodělané virózy, často na obtíže charakteru pálení jazyka pomáhají veliké dávky vitaminu B (B komplex, Milgamma). 
Někdy se s podobným pocitem setkáváme u pacientů se zvětšením štítné žlázy, tu by lékař měl vyšetřit laboratorně a pohmatem.
Bohužel… jde o problematiku, která se velice těžko řeší po emailu, bez vyšetření pacienta.