Pád na hlavu

Dobrý den, skoro před 3-mi týdny jsem spadla na hlavu, hned mně začala bolet, motala se mi a bylo mi trochu nevolno, ale nezvracela jsem. Na druhý den mně začal bolet krk tak, že jsem moc nemohla hýbat s hlavou. Po třech dnech jsem si zašla k dr., zrentgenovali mi páteř a dali mi krční límec s tím, že mám zablokovanou krční páteř. Asi týden mně hlava pořad strašně bolela a bylo mi nevolno. Po 14ti dnech mi límec sundali, doktorce jsem říkala, že mně hlava pořád moc bolí… řekla, že je to normální, že je to od páteře. Já se ale bojím, že to bude něco víc, když hlava neustále bolí, byla to celkem velká rána, i ta bolest. Předem děkuji.
Chápu vaše obavy ale jsem si jistá, že lékaři, kteří vás vyšetřovali provedli neurologické vyšetření, které vyloučilo závažnější úraz hlavy.
To co popisujete se jeví  jako typická blokáda krční páteře, kterou často trpí pacienti po úrazech tohoto typu a např. při autonehodách.
Velice dobrým podpůrným prostředkem je krční límec, který jste nosila a dokud bolest hlavy nepolevuje doporučila  bych ho užívat i nadále.
Určitě se také doporučuje užití myorelaxačních prostředku.
Rozhodně byste měla zajít ke svému praktickému lékaři a domluvit se s ním na dalším postupu a to jak farmakologickém, tak i na případné rehabilitaci.
 
S pozdravem a přáním pevného zdraví , Dr. OLGA JANOVSKÁ