Vedoucí zdravotní sestra v ordinaci VPL – Ústí nad Labem

Vedoucí zdravotní sestra v ordinaci VPL – Ústí n. Labem

Ordinace všeobecného praktického lékaře hledá všeobecnou zdravotní sestru na 0,7 – 1 úvazek (35 hod/týden) do moderně vybavené ordinace v Ústí nad Labem.

Náplň práce v ordinaci:

odborná péče o pacienty – odběry, EKG, preventivní prohlídky, předoperační vyšetření, péče o nemocné
práce se specializovanými přístroji – vlastní vyhodnocení kardiálních markerů, glykovaného hemoglobinu,CRP, FOB, tlakový Holter
organizace péče o pacienty v ambulanci PL
telefonické konzultace s pacienty
práce s našim vlastním lékařským programem
vedení specializovaných poraden
spolupráce s lékařem
spolupráce s ostatními ZS
spolupráce na nových sesterských / lékařských projektech,
OOP zajištěny

Nabízíme:

mzda 30 000 Kč čistého, kvartální odměny, odměny za spec. poradny (dia, predia, holter)

zázemí stabilní rodinné společnosti,
5 týdnů dovolené, 3 sick days,
interní vzdělávací akce a kongresy,
interní tábor pro děti a rekreace,
5 000 Kč / ročně na vzdělávání,
mobilní telefon,
nástup: dohodou

Požadujeme:

empatický a přátelský vztah k pacientům,
spolehlivost, pracovitost, samostatnost a profesionalitu,
SŠ vzdělání a praxe,

Kontakt – kariera@vseobecnylekar.cz, 773 545 225

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici, vyplňte prosím formulář níže:

Pracovní pozice