Zdravotní sestra do domova seniorů – Jenštejn

  • Zdravotní sestry
  • Jenštejn

Jste praktická/všeobecná zdravotní sestra a hledáte uplatnění nebo změnu? Do našeho týmů hledáme zdravotní setru do Domova seniorů v Jenštejně, na ranní/denní směnu (cca od 7 do 14 hod – lze se domluvit)

Požadujeme:

empatický a přátelský vztah k seniorům,
spolehlivost, pracovitost, samostatnost, profesionalitu,
SŠ vzdělání

Co Vás čeká:

komunikace s našim všeobecným praktickým lékařem, spolupráce na vizitách,
každodenní komunikace s regionální vrchní sestrou,
odborná zdravotní a ošetřovatelská péče o seniory,
převážně měření TK, P, EKG, odběry, převazy, infuzní terapie,
pečlivá administrativa spojená s výkony a péčí o seniory

Nabízíme:

mzda 41 200 Kč čistého při úvazku 35 hod týdně,
zázemí stabilní rodinné společnosti,
5 týdnů dovolené, 3 sick days,
interní vzdělávací akce a kongresy,
interní tábory pro děti a rekreace,
5 000 Kč ročně na vzdělávání,
mobilní telefon, tablet,
nástup: dohodou

Kontakt: kariera@vseobecnylekar.cz, Tel: 773 545 225

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici, vyplňte prosím formulář níže:

Pracovní pozice