Zdravotní sestra na domácí péči – Ústí nad Labem

Ordinace všeobecného praktického lékaře v Ústí nad Labem hledá zdravotní sestru na DPP na domácí péči a případný zástup v ordinaci.

Mzda: 120 Kč/hod. čistého na domácí péči

Náplň práce v terénu:

  • návštěvy u registrovaných pacientů doma
  • odborná péče o pacienty v domácím prostředí – měření TK, P, odběry, převazy
  • flexibilní pracovní doba – čas a trasu návštěv si určujete sama

Náplň práce v ordinaci:

  • organizace provozu ordinace
  • objednávání vakcín a léků
  • práce s lékařským programem
  • odborná péče o pacienty
  • OOP zajištěny

Nabízíme:

  • přátelský tým
  • placené vzdělávací akce
  • mobilní telefon
  • proplacení nákladů na cestování

Požadujeme:

  • empatický a přátelský vztah k našim pacientům
  • spolehlivost
  • SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • praxe v ambulanci VPL není podmínkou

Kontakt : jaroslava.zvarova@vseobecnylekar.cz ,  tel.: 771 171 275

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici, vyplňte prosím formulář níže:

Pracovní pozice