Zdravotní sestra – Neratovice

  • Zdravotní sestry
  • Neratovice

Ordinace všeobecného praktického lékaře v Neratovicích hledá zdravotní sestru na plný úvazek do ordinace.

Mzda: 29 000 Kč čistého/měsíc

Kvartální odměny: 3 000 Kč

Specializované poradny (dia, predia, holter) – mbonusy

Náplň práce v ordinaci:

  • organizace provozu ordinace
  • objednávání vakcín a léků
  • práce s lékařským programem
  • odborná péče o pacienty
  • OOP zajištěny

Volitelné – domácí péče u reg. pacientů (120 Kč/1 domácí péče), sestřička si může určit, zda bude chodit či nikoliv:

  • návštěvy u registrovaných pacientů doma
  • odborná péče o pacienty v domácím prostředí – měření TK, P, odběry, převazy
  • flexibilní pracovní doba – čas a trasu návštěv si určujete sama

Nabízíme:

  • přátelský tým
  • placené vzdělávací akce (5 000 Kč/rok)
  • mobilní telefon

Požadujeme:

  • empatický a přátelský vztah k našim pacientům
  • spolehlivost
  • SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
  • praxe v ambulanci VPL není podmínkou

Kontakt: kariera@vseobecnylekar.cz, 773 545 225

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici, vyplňte prosím formulář níže:

Pracovní pozice