Buchlovice

Vyberte si svou ordinaci

ZPĚT NA VÝBĚR ORDINACE
icon

Buchlovice

Kontakt:
  • Všeobecný praktický lékař
    náměstí Svobody 799
    687 08 Buchlovice
    IČZ: 82883000

STANDARDNÍ ORDINAČNÍ HODINY:

 

AKTUALITY / ZMĚNY V ORDINAČNÍCH HODINÁCH:

AKTUALITY

Vážení pacienti, dovolujeme si Vás s omluvou informovat o změnách v naší ordinaci. Z důvodu neočekávané výpovědi z nájmu ze strany vedení obce  (pro detailní informaci klikněte, prosím, na označený text) jsme nuceni ordinaci v Buchlovicích ke dni 30.9.2023 uzavřít.

Ordinace na adrese náměstí Svobody 799, 687 08 Buchlovice je nyní uzavřena. Přes veškerou naši snahu o zajištění náhradního prostoru ve vaší obci, nám bohužel nezbývá jiná možnost jak zajistit lékařskou péči, než zástup v nejbližších ordinacích Všeobecného lékaře.

V ordinacích v obcích Traplice (ordinační hodiny naleznete ZDE) a Zlechov (ordinační hodiny naleznete ZDE) se na Vás těší náš tým zkušených lékařů a sestřiček.

Věříme, že zdravotní služby společnosti Všeobecný lékař Vám byly po dva roky poskytovány s náležitou péčí a odborností, a že je budete přes nastalé komplikace využívat i nadále.

Pokud budete mít zájem přeregistrovat se k jinému poskytovateli zdravotních služeb než je Všeobecný lékař Zlín s.r.o., stačí se u něj zaregistrovat - Váš nový lékař nám pošle v souladu s legislativou žádost o zaslání výpisu z Vaší zdravotní dokumentace s písemným vyjádřením pacienta o provedené změně, který mu následně zašleme. Případně si můžete sami u nás osobně či písemně požádat o předání výpisu ze zdravotnické dokumentace nově zvolenému poskytovateli dle Vašeho výběru, a to na adrese Všeobecný lékař Zlín s.r.o., Traplice 404, 687 04 Traplice.

Děkujeme za pochopení.

Společnost Všeobecný lékař

Tým ordinace VŠEOBECNÝ LÉKAŘ
Vaši lékaři
Zdravotní sestry

Bc. Kateřina Bartoňová

Zdravotní sestra 
Primář pracoviště

prim. MUDr. Olga Janovská

Primář primární péče, jednatel 

FOTOGALERIE ordinace společnosti
VŠEOBECNÝ LÉKAŘ v Buchlovicích

Naše ordinace zařizujeme v moderním a vkusném
designu, abyste se u nás cítili maximálně komfortně!

NÁVŠTĚVNÍ SLUŽBA SESTRY V TERÉNU

Ordinace společnosti VŠEOBECNÝ LÉKAŘ v Buchlovicích nabízí svým pacientům v indikovaných případech možnost využití návštěvní služby sestry v terénu – přijedeme Vás ošetřit přímo do pohodlí Vašeho domova!