Praha 3

Praha 3

Ordinační hodiny platné od 21. 2. 2022

Akutní pacienti – pouze po předchozím objednání Pouze pro objednané a pozvané pacienty (prohlídky preventivní, pracovní…)
Pondělí 12.00 – 14.00 14.00 – 18.00
Úterý 8.00 – 10.00 10.00 – 13.30
Středa 8.00 – 10.00 10.00 – 14.00
Čtvrtek 8.00 – 10.00 10.00 – 13.30
Pátek 8.00 – 10.00 10.00 – 14.00
Kontakt
NÁVŠTĚVNÍ SLUŽBA SESTRY V TERÉNU

Ordinace společnosti VŠEOBECNÝ LÉKAŘ na Praze 3 nabízí svým pacientům v indikovaných případech možnost využití návštěvní služby sestry v terénu – přijedeme Vás ošetřit přímo do pohodlí Vašeho domova!

AKTUALITY

Dne 20.10. nebude v ordinaci přítomen lékař, sestra bude plně k dispozici. V případě potřeby lékařského ošetření zastupuje ordinace Praha 8. 

Dne 27.10. bude ordinace zcela uzavřena. V případě potřeby akutního lékařského ošetření zastupuje ordinace Praha 8. 

Vážení pacienti,

věnujte, prosím, pozornost pravidlům fungování této ordinace, která jsme vytvořili pro snazší a rychlejší provoz. Všichni pacienti se MUSÍ OBJEDNÁVAT – a to i ti, kteří potřebují naléhavou pomoc. Akutně nemocný pacient musí ráno zavolat a sestra mu určí čas, kdy může ten den přijít. Je třeba počítat s tím, že přesto bude pacient čekat. Není možné přijít JEN PRO LÉKY. Každého pacienta s chronickou medikací musí vidět lékař. V alternativní medicíně se domníváme, že je možné léky kdykoli při obnovení sebeléčebných schopností nemocného vysadit. Bez osobního setkání pacienta s lékařem je proto nikdy nevydáváme. Pacienti, kteří si přejí speciální proceduru, (homeopatické vyšetření, psychoterapii nebo jiná sezení), objednáváme většinou mimo ordinační hodiny a klient si sezení hradí.

V čekárně a u sestry je k dispozici seznam odborníků mimo klasickou západní medicínu, kteří jsou řádně prověřeni. Nabízíme využít možnosti homeopatie, kineziologie, aromaterapie, regresní terapie, psychoterapie, meditace, jógy, školy pánevního dna, minerálních solí a mnoha seminářů (cena za 1h. konzultace je 2000Kč). Pokud si pacient přeje změnit registraci, sestra mu poskytne seznam ordinací v nejbližším okolí, kam se může snadno přeregistrovat. Děkujeme!

Tým ordinace VŠEOBECNÝ LÉKAŘ
Vaši lékaři

MUDr. Eliška Šťastná

Regionální zástupce primáře - PRAHA, STŘEDNÍ ČECHY, lékař 

Dr. Olena Bryzhko

Lékař 

MUDr. Jan Stříhavka

Lékař 
Zdravotní sestry

Olena Hereles

Zdravotní sestra 

Marharyta Bachyn

Zdravotní asistentka 
Primář pracoviště

prim. MUDr. Olga Janovská

Primář primární péče, jednatel 

FOTOGALERIE ordinace společnosti
VŠEOBECNÝ LÉKAŘ na Praze 3

Naše ordinace zařizujeme v moderním a vkusném
designu, abyste se u nás cítili maximálně komfortně!