Návštěvní služba sestry v terénu

NÁVŠTĚVNÍ SLUŽBA SESTRY

Věděli jste o tom, že zdraví může přijít k Vám domů, a to zcela zdarma? Zařídit, aby návštěvní služba sestry v terénu přijela i k Vám, je úplně jednoduché.

Víme jak je pro méně mobilní pacienty, např. pro pacienty po úrazu, mnohdy obtížné dopravit se do ordinace lékaře. Často to může být nepřekonatelný problém.

Pokud jste registrováni v jedné z našich ordinací, můžete se domluvit s Vaším praktickým lékařem. Ten pak, na základě Vašeho stavu, indikuje pravidelné návštěvy zdravotní sestry přímo u Vás doma.

Nepředáváme pacienta do rukou další organizace. Domů za Vámi přijede sestřička, kterou už znáte ze své domovské ordinace. Ta po provedeném ošetření předá informace o Vašem zdravotním stavu zpět Vašemu praktickému lékaři. Tím je zaručena kontinuální a efektivní léčba pacienta. Zároveň se minimalizuje riziko přenosu nemocničních infekcí.

Návštěvní služba v terénu je pro naše registrované pacienty zdarma, veškeré náklady jsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Nemusíte se proto obávat neočekávaných výdajů. Pro další informace se neváhejte zeptat ve Vaší domovské ordinaci VŠEOBECNÉHO LÉKAŘE. Rádi Vám na dotazy odpovíme.