Návštěvní služba sestry v terénu

VšeobecnýLékař.cz

Věděli jste o tom, že zdraví může přijít k Vám domů, a to zcela zdarma? Zařídit, aby návštěvní služba sestry v terénu přijela i k Vám, je úplně jednoduché.

VšeobecnýLékař.cz

Víme, jak je pro méně mobilní pacienty nebo třeba pro pacienty po úrazu mnohdy obtížné se dopravit do ordinace lékaře. Často to může být nepřekonatelný problém.

VšeobecnýLékař.cz

Pokud jste registrováni v jedné z našich ordinací, můžete se domluvit s Vaším praktickým lékařem, a ten na základě Vašeho stavu indikuje pravidelné návštěvy zdravotní sestry přímo u Vás doma.

VšeobecnýLékař.cz

Nepředáváme pacienta do rukou další organizace. Domů za Vámi přijede sestřička, kterou už znáte ze své domovské ordinace. Ta po provedeném ošetření předá informace o Vašem zdravotním stavu zpět Vašemu praktickému lékaři. Tím je zaručena kontinuální a efektivní léčba pacienta. Zároveň se minimalizuje riziko přenosu nemocničních infekcí.

VšeobecnýLékař.cz

Návštěvní služba v terénu je pro naše registrované pacienty zdarma, veškeré náklady jsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Nemusíte se proto obávat neočekávaných výdajů. Pro další informace se neváhejte zeptat ve Vaší domovské ordinace VŠEOBECNÉHO LÉKAŘE, rádi Vám na dotazy odpovíme.